Email *
Verify email *
Captcha *

Remi na Radolinki!

TESLIĆ - Premijerni meč 22. kola na drugoligaškom Zapadu između Proletera i Mladosti završen je miroljubljivo (1:1). Gosti za Donju Slatinu nose bod, ali ni u Teslići nisu nezadovoljni ishodom, jer drže čvrsto sredinu tabele sa 30 bodova na svom kontu.

Mladost je povela golom Čauševića u 27. minutu, ali je Proleter dva minuta prije odmora preko Đukarića došao do izjednačenja. U nastavku meča nije bilo uzbuđenja, i da “Lidersi” nisu napravili bakljadu tokom utakmice, teško da bi šta stalo u bilježnicu. Na kraju i najpravedniji ishod remi Proletera i Mladosti.

PROLETER – MLADOST (DS) 1:1 (1:1)

Strijelci: 0:1 Čaušević (27), 1:1 Đukarić (43). Stadion: „Radolinka“. Gledalaca: 200. Sudija: Bojan Džepina (Prijedor). Pomoćnici: Duško Puvača i Dragan Rajlić (oba iz Novog Grada). Delegat: Vedran Francuz (Gradiška). Kontrolor: Željko Marić (Doboj). Žuti karton: Lale (Proleter).

Proleter: Trifunović, D. Popović, Josipović, Đukarić, Marković, R. Popović, Stojanović, Lale (od 90. Gibić), Hodžić, Knežević, M. Popović.

Mladost (DS): Lakić, Kadić (od 9. Mišić), Bijelić, Ilić, Petruljević, Čaušević, Hasić (od 90. Paležnica), Limić, Džafić, Perić, Čolić.

Izvor: Pravda BL

Izneseni komentari su privatna mišljenja autora i ne odražavaju stavove redakcije Teslić danas.