TESLIĆ - Fudbaleri Proletera plasirali su se u osminu finala Kupa RS. Juče su na svojoj Radolinci savladali ekipu Rudara iz Prijedora rezultatom 1:0 (0:0).
U prijatnoj atmosferi pred oko 900 gledalaca Sloga je u komšijskom derbiju savladala Proleter iz Teslića 3:1. Sloga je bila mnogo bolji protivnik i zasluženo je slavila na krilima svojih navijača.
Svakako najinteresantniji duel na drugoligaškom Zapadu igraće se u Doboju, gdje će snage odmjeriti Sloga i Proleter. Obje ekipe su u usponu forme, ne kriju visoke ambicije, a draž pored dobrih igara daje i komšijski rivalitet ova dva kluba.