TESLIĆ - Iz teslićkog preduzeća PKD "RAD" a.d. Teslić, upućen je apel svim građanima za racionalnu potrošnju vode.
Apel prenosimo u cijelosti:
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
S obzirom da se suočavamo sa izuzetno visokim temperaturama i učestalim kvarovima, te da je ugroženo redovno snabdijevanje stanovništva pitkom vodom, naročito u udarnim dnevnim terminima, apelujemo na građane korisnike gradskog vodovodnog sistema da racionalno troše pitku vodu i da je koriste samo za osnovne životne potrebe i da izbjegavaju nepotrebnu potrošnju jer će time doprinijeti urednom snabdijevanju pitkom vodom svih potrošača grada Teslića.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Zahvaljujemo se korisnicima na saradnji i razumijevanju.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA



