Foto: Pexels

TESLIĆ - Iz teslićkog preduzeća PKD "RAD" a.d. Teslić, upućen je apel svim građanima za racionalnu potrošnju vode.

Apel prenosimo u cijelosti:


TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA


S obzirom da se suočavamo sa izuzetno visokim temperaturama i učestalim kvarovima, te da je ugroženo redovno snabdijevanje stanovništva pitkom vodom, naročito u udarnim dnevnim terminima, apelujemo na građane korisnike gradskog vodovodnog sistema da racionalno troše pitku vodu i da je koriste samo za osnovne životne potrebe i da izbjegavaju nepotrebnu potrošnju jer će time doprinijeti urednom snabdijevanju pitkom vodom svih potrošača grada Teslića.


TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA


Zahvaljujemo se korisnicima na saradnji i razumijevanju.


TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA


(UPRAVA PREDUZEĆA)