
TESLIĆ, BANJA LUKA - Dvije osobe iz Teslića koje su povrijeđene prekjuče u teškoj saobraćajnoj nesreći kod Čelinca operisane su u UKC RS i njihovo stanje je stabilno, dok je jedna osoba priključena na aparat za mehaničku ventilaciju, potvrđeno je za Srpskainfo iz UKC RS.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Kako nam je rečeno, u Urgentni centar UKC Republike Srpske juče su, nakon navedene saobraćajne nezgode, primljene četiri osobe.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
-Pacijent D.S. je, nakon dijagnostičkih pretraga u Urgentnom centru UKC Republike Srpske, otpušten uz terapijske preporuke .Pacijenti G.S. i M.S. su hospitalizovani u Klinici za opštu i abdominalnu hirurgiju, podvrgnuti operativnim zahvatima, i za sada su stabilnog zdravstvenog stanja. Pacijent N.K. je hospitalizovan u Klinici za anesteziju i intenzivno liječenje. Priključen je na aparat za mehaničku ventilaciju, za sada stabilno, ali teškog opšteg zdravstvenog stanja – navode iz UKC RS.
Podsjećamo, nesreća se dogodila juče u poslijepodnevnim časovima na magistralnom putu Banjaluka-Čelinac-Kotor Varoš u mjestu Opsječko.
TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA
Učestvovali su vozač N.K. iz Kotor Varoši koji je upravljao vozilom „citroen“, D.M. iz Čelinca koji je upravljao teretnim vozilom„mercedes“ i vozač G.S. iz Teslića koji je upravljao automobilom „folkavsgen“.
-Tjelesne povrede zadobili su vozači navedenih vozila, kao i M.S. i D.S. oba iz Teslića, putnici u vozilu „folksvagen“. Vozaču D.M. je ukazana ljekarska pomoć na licu mjesta, dok je ostalim povrijeđenim osobama ukazana ljekarska pomoć ukazana u Univerzitetsko – kliničkom centru Republike Srpske – saopštila je PU Banjaluka.
O svemu navedenom obaviješten je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, koji je naložio policijskim službenicima da izvrše uviđaj te da preduzmu mjere i radnje u cilju dokumentovanja krivičnog djela ugrožavanje javnog saobraćaja.




